مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد و از همه مهمتر کمبود وقت سبب می‌شوند که امروزه خرید الکترونیکی به یکی از ابزارهای غیر قابل هر فروشگاه  درآید. فروشگاه الکترونیکی بانه سولین، با هدف ایجاد و تسهیل ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان کالاهای برودتی ایجاد گردیده است.

فروشگاه اینترنتی بانه سولین با بیش از ۷ سال تجربه در فروش و عرضه گروه محصولات برودتی وانواع مارکهای معتبر کولرگازی، با اتکا به آموخته های خود در تجارت و مشتری‌مداری و با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها در صنعت ارتباطات، اقدام به راه اندازی فروشگاه الکترونیکی بانه سولین نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان مدرن و پر مشغله امروزی باشد.

مدیران سایت بانه سولین با اتکا به تجارب چندین ساله خود در بازار ازاد ایران و اروپا و امارات متحده عربی و پا فشاری بر کیفیت خوب کالا های وارداتی و صادراتی و تسلیم نشدن جلوی سود بر کیفیت و پیشی نگرفتن منافع شخصی بر معاملات تجاری خود با مشتریان در نظر دارد دست چندین تن از تاجران سود جوی ایرانی که جز منافع خود به هیچ چیز دیگری اهمیت نمیدهند را برای کسانی که میخواهند با اطمینان منابع و سرمایه مادی خود را صرف خرید کالا در هر نقاطی از جهان هزینه نمایند یاری برساند .

مدیران ارشد بانه سولین بدون هیچ واهمه ی از نتایج کار خود به این اطلاع رسانی کمک خواهند کرد لطفا شما هم به این هدف ما از طریق اشنا کردن این سایت به دوستان خود مارا به یاری رساندن خودتونکمک کنید همچنین میتوانید از طریق ایمیل و شماره تماس با ما در ارتباط باشید