مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد و از همه مهمتر کمبود وقت سبب می‌شوند که امروزه خرید الکترونیکی به یکی از ابزارهای غیر قابل هر فروشگاه  درآید. فروشگاه الکترونیکی بانه سولین، با هدف ایجاد و تسهیل ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان کالاهای برودتی ایجاد گردیده است.

فروشگاه اینترنتی بانه سولین با بیش از ۷ سال تجربه در فروش و عرضه گروه محصولات برودتی وانواع مارکهای معتبر کولرگازی، با اتکا به آموخته های خود در تجارت و مشتری‌مداری و با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها در صنعت ارتباطات، اقدام به راه اندازی فروشگاه الکترونیکی بانه سولین نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان مدرن و پر مشغله امروزی باشد.

مدیران سایت بانه سولین با اتکا به تجارب چندین ساله خود در بازار ازاد ایران و اروپا و امارات متحده عربی و پا فشاری بر کیفیت خوب کالا های وارداتی و صادراتی و تسلیم نشدن جلوی سود بر کیفیت و پیشی نگرفتن منافع شخصی بر معاملات تجاری خود با مشتریان در نظر دارد دست چندین تن از تاجران سود جوی ایرانی که جز منافع خود به هیچ چیز دیگری اهمیت نمیدهند را برای کسانی که میخواهند با اطمینان منابع و سرمایه مادی خود را صرف خرید کالا در هر نقاطی از جهان هزینه نمایند یاری برساند .

مدیران ارشد بانه سولین بدون هیچ واهمه ی از نتایج کار خود به این اطلاع رسانی کمک خواهند کرد لطفا شما هم به این هدف ما از طریق اشنا کردن این سایت به دوستان خود مارا به یاری رساندن خودتونکمک کنید همچنین میتوانید از طریق ایمیل و شماره تماس با ما در ارتباط باشید.

 

در سال ۱۴۰۰ فروشگاههای زیادی فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین گسترش دادند و با طراحی سایت شروع به ارائه محصولات خود کردند. با توجه به اینکه بانه یک شهر مرزی است و واردات کالا ی خارجی در این منطقه زیاد است؛ سالانه افراد زیادی برای خرید کالا و لوازم مورد نیاز خود به این شهر مرزی سفر می کنند. بانه یکی از مراکز بزرگ خرید و فروش در کشور بوده و رونق کسب و کارها وابسته به شناختی است که خریدار نسبت به کیفیت محصولات آنجا دارد. نکته ایی که وجود دارد این است که در این شهر به دلیل خرید و فروش زیاد و با توجه به اینکه شرکت ها و رقبا، از تبلیغات برای شکوفایی و رونق کسب و کار خود استفاده می کنند، یکی از بهترین راههای تبلیغات و معرفی محصول برای بازار بانه، داشتن یک سایت خوب، مانند سایت بانه سولین می باشد.

در واقع فروشندگان می توانند در یک وبسایت، محصولات خود را به صورت آنلاین معرفی کنند. با این وجود نه تنها افرادی که در بازار حضور دارند می تواند کالا بخرند، بلکه افرادی که در دیگر نقاط کشور هستند و شرایط خرید حضوری را ندارند، می توانند از این طریق، از محصولات بازدید کرده و فروشندگان به کسب و کار خود در خارج از شهر بانه رونق ببخشند.

موفقیت در بازار یک امر کاملا مهم است و امروزه موفقیت در بازار آنلاین هم مقوله مهمی است که تاثیر زیادی در روند کاری فروشندگان داشته است. از آنجا که سایت، یک پل ارتباطی بین کاربران و فروشندگان یا می توانیم بگوییم مخاطب و کسبه  می‌باشد، در واقع برای  فروشندگان بانه، طراحی سایت بانه و طراحی یک سایت جذاب و مناسب، تبدیل به یک هدف مهم، برای پیشرفت در کسب و کار شده است.

با توجه به شرایط کنونی و به علت شیوع کرونا و محدودیت سفرها و دوری برخی کاربران از محل فروشگاه، سایت بانه سولین این امکان را برای عزیزان فراهم کرده که بدون در نظر گرفتن مسافت و محدودیت سفر، بتوانند خرید خوبی از بازار داشته باشند.

در این دنیای هوشمند، ارتباط سازی فقط محدود به محدوده معینی نیست؛ با پیشرفت علم و تکنولوژی و اینترنت، سطح ارتباط سازی گسترده تر و فراتر از محدوده ما گردیده است.

سایت بانه سولین ، ویترینی از محصولات لوازم خانگی می باشد که خدمات خود را در سطح وسیع تری ارائه می دهد و محدود به منطقه خاصی نیست و تمام افرادی که از بستر اینترنت استفاده می کنند می توانند به سایت بانه سولین دسترسی داشته باشند. سایت بانه سولین توانسته از این طریق محصولات خود را در برندها و کیفیت های متنوع به مخاطب نشان داده و دلیل تفاوت برندها و همچنین علت تفاوت قیمت هر برند را کاملا برای مخاطب توضیح دهد. در واقع فرد با مراجعه به سایت بانه سولین و انتخاب کالای مورد نظر با جمعی از اطلاعات در مورد کالای انتخابی مواجه می شود که تاثیر زیادی در انتخاب او دارد.

خرید از سایت بانه سولین ، در واقع خیلی از محدودیت های خرید حضوری را نداشته و شخص زمان بیشتری را میتواند برای انتخاب محصول با کیفیت و متناسب با معیارهای خود اختصاص می دهد. یکی از محدودیت ها، صرف هزینه برای خرید حضوری می باشد که سایت بانه سولین این امکان را فراهم نموده تا شما در هر نقطه ای از کشور باشید بتوانید خرید موفقی داشته باشید و همین امر باعث شده افراد زیادی برای خرید به سایت بانه سولین مراجعه کنند.

سایت بانه سولین کمک شایانی به ما نموده تا بتوانیم کالای های خود را با برندها و کیفیت های متنوع به عموم معرفی کنیم.

همه ما می دانیم که برای یک فروشگاه یا فروشنده، معرفی خود و معرفی محصولات، یکی از کارهایی است که باعث جذب مشتریان زیادی می شود. به همین دلیل از گذشته تا به امروز، روشهای زیادی برای تبلیغ برند و کالا صورت گرفته است. باید بدانیم اگر فروشندگان بخواهند در حوزه کسب و کار خود همچنان با همان روش سنتی و قدیمی برای جذب مشتری و رضایت مشتری فعالیت نمایند، به دلیل پیشرفت تجارت الکترونیک در حوزه های کسب و کاری، خیلی از رقبای شما که از روش های به روز استفاده می کنند قطعا از شما پیشی گرفته و عمر کسب و کار خود را تضمین می کنند.

سایت بانه سولین هم در جهت ارتقای معرفی کسب و کارها و برندها، اقداماتی انجام داده که تاثیر به سزایی در افزایش روند فروش و سطح درآمدی فروشندگان بازار بانه داشته است.

با توجه به این که در این چند دهه اخیر، کاربران بیشتر زمان خود را با بازدید از صفحه های مجازی و آنلاین میگذرانند، فرصت بیشتر برای بازدید از سایت ها را دارند. همچنین در دسترس بودن امکانات در زمینه دسترسی به اینترنت و سایت، باعث شده بیشتر مخاطبان خرید خود را به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام دهند؛ که با طراحی و ساخت سایت بانه سولین این امکان برای خریداران کالا از بانه نیز فراهم شده است.

با افزایش سطح خرید آنلاین، فروش کالا در بانه، فقط مختص به بانه نشینان نیست، بلکه در سطح گسترده تری اتفاق می افتد و همین امر در سطح درآمدی فروشندگان نیز تاثیر گذار است.

با وجود شرایط بیماری کرونا و محدودیت سفر، بسیاری از کسب و کارها فعالیت خود را به صورت آنلاین مدیریت کردند تا به فعالیت خود ادامه دهند. سایت بانه سولین ، یکی از مهمترین  پایگاه ها برای عرضه محصولات در این زمان است تا خریدار با مراجعه به سایت و بدون حضور در بازار مرکزی کالای خود را انتخاب نماید.

انتخاب کالا، یک امر اختیاری است؛ اما اگر شناخت خوبی نسبت به محصول نداشته باشیم ممکن است انتخاب خوبی نداشته باشیم! و همین امر موجب نارضایتی ما از محصول شود. در سایت بانه سولین شما می توانید با خیالی آسوده و بدون محدودیت زمانی و بدون هیچ گونه استرسی، در رابطه با کالای انتخابی تحقیق کنید، و تمام نقاط قوت و ضعف کالا را در مقایسه با کالاهای دیگر در نظر بگیرید.

مهمترین اصل در انتخاب محصول، انتخاب با معیارهای زیر است:

  • انتخاب براساس برند،
  • کیفیت،
  • قیمت،
  • اصل یا فیک بودن
  • و بسیاری عوامل دیگر …

از آنجا که تبلیغات هزینه ای سنگین برای فروشنده دارد، از گذشته تا به امروز صاحبان شرکت ها و برندها تبلیغات گسترده ایی در زمینه معرفی محصولات خود داشته اند؛ اما امروزه با طراحی سایت این هزینه ها کاهش یافته است. با طراحی سایت بانه سولین هم، هزینه تبلیغات کاهش یافته و از همه مهمتر اینکه، تبلیغات در سطح جهانی و گسترده تر انجام می گیرد و در واقع با مراجعه به سایت بانه سولین ، به جواب خیلی از سوالات زیر خواهیم رسید:

  • اینکه قیمت محصول چقدر است؟
  • مثلا یک تلویزیون در چند برند موجود است؟
  • کدام برند کیفیت بهتری دارد؟
  • امکانات محصول چیست؟

۱. مزیت خرید از سایت بانه برای خریدار

در فروش حضوری، به علت شلوغی بازار و تعدد سوالات خریداران، فروشنده فرصت کافی برای معرفی محصول نخواهد داشت و کیفیت خرید، پایین تر از خرید از سایت بانه سولین است. در صورتی که طبق اطلاعاتی که گفتیم، خرید از سایت بانه سولین ، به نفع خریدار است، چون فرصت کافی برای شناخت کالای مورد نظر داشته و با مقایسه تمامی برندها و با کسب آگاهی می تواند انتخاب خوبی تجربه کند.

۲. مزیت فروش از طریق سایت بانه برای فروشنده

در فروش های حضوری، فروشنده به علت تعدد مغازه ها و شلوغی بازار، فرصت کمی برای معرفی محصول خود دارد و کار سخت تر اینکه، او فرصت کمی دارد تا نظر مشتری را جلب نماید. اگر فروشنده نتواند در همان زمان اولیه با مشتری ارتباط بگیرد، مشتری مغازه را ترک خواهد کرد! اما در فروش از طریق سایت بانه سولین، این دغدغه ها را نداشته و می توان اطلاعات لازم را به صورت صدا، تصویر و یا مقاله، در اختیار مشتری قرار داده وبه راحتی با او ارتباط گرفت.

در فضای سایت بانه سولین ، مشتریان نظرات خود را در رابطه با کالای مورد نظر و سوالات خود را در رابطه با دغدغه هایی که مواجه هستند به راحتی بیان می کنند. بر این اساس فروشنده با چالشهای فروش با نقاط ضعف و قوت محصولات خود آشنا می شود و همچنین می تواند نیاز مشتری را بفهمد. زمانی که فروشنده سلیقه مشتری را متوجه شد، سطح محصولات خود را در زمینه ی نیاز مشتری ارتقاء خواهد داد.

نکته خیلی جالب این که، در وب سایت لوازم خانگی بانه سولین ، فروشنده در تمام ساعات شبانه روز و تمام ایام، پاسخگوی مشتریان خود نیز می باشد!

سایت بانه سولین ، یکی از بهترین راههای دسترسی مشتریان به اطلاعات کالاها و اجناس موجود در بانه می باشد. با توجه به این که مشتریان این روزها به تلفن همراه و تبلت رو آورده اند، سایت بانه سولین ، اهمیت بالایی در ارتقای سطح کسب و کارها و فروش فروشندگان دارد.

در واقع مخاطب با مراجعه به سایت، فرصت خرید بهتری داشته و نیاز به صرف زمان و هزینه برای خرید حضوری ندارد. خریدار می تواند در سایت بانه سولین ، با مراجعه به راهنمای محصولات اطلاعات، کافی را در رابطه با محصول مورد نظر کسب نموده و سپس اقدام به خرید یا سفارش کالا کند. مشاوره قبل از فروش در سایت بانه سولین ، این شرایط را برای خریدار به وجود می آورد که انتخاب بهتری داشته و در نهایت با خرید خود، احساس رضایت کاملی را تجربه نماید.

مهمترین اجناسی که در بازار بانه به فروش می رسد، شامل لوازم خانگی است از جمله: تلویزیون، یخچال، کولر گازی، و بسیاری موارد دیگر. با طراحی سایت بانه سولین، فروشندگان اطلاعات و مشخصات مربوط به هر کالا، اعم از قیمت کالا ، توضیحات کالا و کیفیت کالا را در سایت وارد می کنند تا کاربران با مطالعه آنها، اطلاعاتی از کالای مورد نظر در اختیار داشته باشند. با توجه به تحقیقات انجام شده پرداخت کارت (شاپرک) در سال ۱۳۹۵ تا به امروز، بیشترین رشد تراکنش مالی، مربوط به ابزارهای اینترنتی بوده است. اکثر قشر جامعه به خصوص قشر جوان، بیشتر کالاهای مورد نیاز خود را به صورت الکترونیکی و از طریق سایت خریداری می کنند.