تلویزیون

چگونه گوشی سامسونگ را به تلویزیون ال جی متصل کنیم؟

چگونه گوشی سامسونگ را به تلویزیون ال جی متصل کنیم؟

در چنین قرنی علم و تکنولوژی به اوج خود رسیده اند. علم چنان پیشرفت کرده است که زندگی روزمره هوشمند سپری می شود. با وجود این محصولات و تکنولوژی ها کاربران برای انجام ساده‌ترین امورات خود از محصولات بهره می برند.

شرکت های سازنده نیز از این فناوری ها نهایت استفاده را برده اند. چرا که با ورود هر وسیله ی جدیدی دسترسی و استفاده ای پیشرفته‌تر به وجود می آید. به همین جهت توقعات کاربران افزایش یافته و خواستار وسیله های مدرن هستند.

گوشی تلفن همراه در حال حاضر پیشرفته‌ترین وسیله در دست مردم است. با این وسیله جدا از تماس گرفتن، اتصال به اینترنت و… کارهای فراتری می شود انجام داد. به همین دلیل ما در این مقاله نحوه ی اتصال گوشی سامسونگ به تلویزیون ال جی را آموزش می دهیم. زیرا با این کار فرد می تواند استفاده های بیشتری را از وسیله های خود بکند. 

 

چگونه گوشی سامسونگ را به تلویزیون ال جی اتصال دهیم؟

برند سامسونگ یکی از قدیمی ترین شرکت های سازنده می باشد که هر کسی تجربه ی خرید از آن را دارد. این برند همیشه وسیله هایی را با کیفیت اصلی تهیه کرده و در دست مخاطبان خود قرار داده است. سامسونگ در ساخت گوشی های اندروید فوق‌العاده باهوش می باشد.

به گونه ای که سازنده گوشی های اندروید به مقام برند سامسونگ دست پیدا نکرده اند. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بازی های داخل گوشی خود را با نمایی بزرگ‌تر تجربه کنید؟

حتی دیدن محتویات داخل تلفن همراه در ابعاد بزرگ و بر روی تلویزیون بسیار لذت بخش است. چرا که به طور طبیعی محتویات در ابعاد بزرگ لذت تماشا را چند برابر می کند. با اتصال گوشی سامسونگ به تلویزیون ال جی تجربه ی این کارها بسیار راحت است. برند ال جی و سامسونگ علاوه بر ایران در تمام دنیا پرطرفدار هستند. کاربران در محیط خود و وسایل شخصی حتما این دو برند را دارد. 

 

چگونگی اتصال تلفن همراه سامسونگ به تلویزیون ال جی با روش های ساده

چگونگی اتصال تلفن همراه سامسونگ به تلویزیون ال جی با روش های ساده

اول از هر چیزی باید گفت اتصال تلفن همراه به تلویزیون کاری بسیار آسان است. تنها با اندکی توجه و اهمیت به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. با انجام این کار تازه شما لذت استفاده از وسایل خود را خواهید فهمید. زیرا اکثر کاربران می پندارند تلویزیون تنها برای مشاهده فیلم و گوش دادن آهنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

یا گوشی همراه برای ارتباط و کارهای اینترنتی به کار می رود. اما با خواندن این مقاله قابلیت های شگفت انگیز این دو وسیله را خواهید فهمید. تلویزیون و گوشی همراه در عصر امروزی دو محصول ضروری بوده که هر کسی آن ها را دارد. شما کاربران عزیز با 4 اقدام متفاوت می توانید اتصال این دو وسیله را انجام دهید.

 

اتصال گوشی سامسونگ با کابل HDMI به تلویزیون ال جی

همه ی ما بعد از خرید تلویزیون شاهد وجود کابل HDMI هستیم. این کابل بسیار شناخته شده است و طریقه های استفاده ی زیادی را دارد. این کابل به معنی رابط چند رسانه ای می باشد. تلویزیون ال جی در پنل پشتی خود یک رابط دارد که محل اتصال کابل HDMI است.

توسط این کابل شناخته شده فرد می تواند گوشی خود را به تلویزیون اتصال دهد. البته باید گفت مستقیما نمی توان با این کابل گوشی با تلویزیون ارتباط برقرار کند. فرد برای این کار باید از وسیله ای به نام آداپتور استفاده کند. این وسیله در سراسر خود دارای پورت HDMI و USB می باشد.

فرد گوشی خود را باید به پورت USB نصب کرده و سپس تلویزیون را به محل HDMI اتصال دهد. بعد از انجام این مراحل فرد تلویزیون را باید روشن کند. با روشن کرد محصول تمام محتویات داخل گوشی بر روی تلویزیون نمایان می شود. عکس ها، ویدیو، مقاله ها و… بر روی سطح تلویزیون شگفت انگیزتر هستند. 

 

با کمک MHL گوشی همراه خود را به تلویزیون ال جی وصل کنید

دومین روش که فرد می تواند به راحتی از آن استفاده کند کابل MHL یا اسلیم پورت می باشد. باید توجه داشته باشید که با این کابل ها تنها گوشی های اندروید اتصال پیدا می کنند. این کابل منحصر به فرد در یک زمان برق و صوت و تصویر را با کمک Micro USB به تلویزیون وصل کنید.

اگر این کار را نمی توانید انجام دهید می توانید از اسلیم پورت بهره ببرید. اسلیم پورت به کابل MHL شبیه بوده و از نظر اتصال برق با همدیگر فرق دارند. با استفاده از این دو کابل رابط خارق العاده شما می توانید کار اتصال بین گوشی و تلویزیون را انجام دهید.

 

وایرلس یکی دیگر از پورت های ارتباطی گوشی همراه و تلویزیون

کابل HDMI و MHL از طریق سیم به تلویزیون اتصال پیدا می کنند. اما روش دیگری وجود داشته که به بی سیم معروف بوده و بسیار محبوب است.

کاربر با استفاده از اپلیکیشن Miracast می تواند اتصالات مد نظر خود را بدون دخالت سیم انجام دهد. برخی از تلویزیون های ال جی این قابلیت را دارند.

اما برای آن دسته که ندارند می توان از تنظیمات تلویزیون کمک بگیرید. به قسمت تنظیمات بروید و گزینه ی Display را کلیک کنید سپس Cast Screen را انتخاب کنید. در صفحه باز شده Wireless display نمایان شده و باید ON را انتخاب کنید. با گذراندن این مراحل Miracast را پیدا کنید و اتصال را از سر بگیرید. 

 

راحت ترین روش اتصال گوشی به تلویزیون استفاده از بلوتوث

همه ی ما بارها نام بلوتوث را شنیده ایم و با آن آشنا هستیم. ساده‌ترین راه برای اتصال و ارسال بلوتوث می باشد. همه ی کاربران طریقه ی استفاده از آن را تا حدودی می‌دانند. گوشی خود را چک کنید و بدانید که قابلیت بلوتوث را دارد.

با روشن کردن آن به راحتی می توانید عکس، ویدیو، صدا را به تلویزیون انتقال دهید. کارایی بلوتوث نسبت به روش های بالا اندکی محدودتر است. به همین جهت شما برای اتصال گوشی خود می توانید از روش های بالا استفاده کنید.

با بررسی نکات گفته شده دیگر می‌دانید پورت های ارتباطی چه نقش مهمی در تلویزیون ها دارند. همچنین با گوشی همراه خود دسترسی سریع و وسیعی را تجربه خواهید کرد. در نتیجه شما کاربران با تلویزیون و گوشی همراه خود می توانید دنیای جدیدی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید